Ahoj, jmenuji se Tomáš Mikl a sepsal jsem pár vět o sobě.

Otec a manžel

Jsem šťastný otec dvou krásných dětí Daniely a Patrika a manžel mojí ženy Veroniky.

Když rodina a čas dovolí mám čas na své koníčky.

Fotografování
K fotografování jsem se vážně dostal v roce 2012 a pořídil si svou první zrcadlovku.

Od té doby fotím vše co mě baví a snažím se stále zlepšovat. Jsem fanda rally a horských kol.

Fotím přírodu, ta nikam neuteče. Fotím každou rodinnou událost, kde převažují fotky mých dětí.

V roce 2018 jsem se rozhodl fotit portréty, vytvořil si portfolio a začal se focení věnovat víc, postupně přicházejí další focení a já si tvořím portfolio, získávám zkušenosti.

Horská kola
Své mládí a dospívání jsem strávil jako vášnivý cyklista. Uchvátily mě horská kola a tento sport mě stále hodně zajímá, ikdyž na kole už tak moc nejezdím. Doma ještě někde najdu licenci pro starty v Českém poháru, pro mě nezapomenutelný zážitek bylo když mě do kopce předjela hned v prním kole Kateřina Neumannová, která startovala 5 min po mě, ale i takový dokáže být sport.

Rally a RC rally
Od mala jsem chodil každý rok na Barum rally, takže mám k rally blízko. Jako každý malý kluk jsem snil o autíčku na dálkové ovládání, tenhle sen jsem si splnil v roce 2007 a koupil svůj první model. S možností nákupu na druhém konci zeměkoule (HK), přišly možnosti jak si pořídit věci za poloviční peníze a tak to všechno začalo. Prošel jsem si kopií Tamiya TL-01, po prvních závodech zjistil, že to není ono a koupil si všemi doporučovanou Tamiya TA-01. S tou jsem vydržel jeden rok a pak přešel na profesionální podvozek Xray T2R (vyrobeno na Slovensku) a ten si upravil pro potřeby rc rally.
Aktuálně mám doma více podvozků jak pro sebe tak pro moje děti, které se mnou taky jezdí na závody.
Moje výsledky jsou přístupné na stránce šampionátu INTERCUP, kterého se pravidelně účastním a spolupořádám.